Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Budowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5784 dni temu

Ogłoszenie numer: 50606, z dnia 2008-09-22

Mermaid Properties Sp. z o.o. www.mermaid.pl specjalizuje się w budowie oraz rewitalizacji budynków mieszkalnych i biurowych zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach miasta. Nasze prace projektowe ukierunkowane są zarówno na modernizację istniejących budynków, jak również na tworzenie całkiem nowych przedsięwzięć od podstaw.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3639-08

Opis stanowiska

- kontrola finansowa budowy: budżetowanie, kosztorysy- rozliczanie kosztów budowy z podwykonawcami i Project Managerem- efektywne kierowanie i nadzór nad realizacją budowy zgodnie z samodzielnie stworzonym harmonogramem prac- koordynacja robót i kontrola podwykonawców- odpowiedzialność za właściwą jakość i poprawność techniczną wykonywanych prac i koordynacja prac inżynierów budowy

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- wykształcenie budowlane- uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń- znajomość MS Office (mile widziana znajomość Microsoft Project)- komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność i dynamizm w działaniu

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie- duże perspektywy rozwoju zawodowego- miłą atmosferę pracy w młodym zespole- atrakcyjne warunki wynagrodzenia