Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Budowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6688 dni temu

Ogłoszenie numer: 19143, z dnia 2006-04-05

JAKON Sp. z o.o. Informacje o naszej firmie dostępne są na stronie internetowej www.jakon.pl.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1773-06

Opis stanowiska

- wypełnienie obowiązków Kierownika Budowy wynikające z Prawa Budowlanego- prowadzenie budowy pod względem technicznym i zgodnie z harmonogramem- rozliczanie podwykonawców- kontakt z inwestorem

Wymagania

- uprawnienia budowlane- min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Budowy- samodzielność- łatwość podejmowania decyzji

Oferujemy

- pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole- szkolenia- telefon służbowy- laptop