Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Budowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6751 dni temu

Ogłoszenie numer: 17754, z dnia 2006-02-01

Klient Banku Danych o Inżynierach. Stabilna firma, której podstawowym zakresem działalności jest kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych w ramach szeroko rozumianej branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1656-06

Opis stanowiska

- Przygotowywanie schematu struktury organizacyjnej budowy,- opracowywanie preliminarza kosztów,- dobór pracowników i narzędzi niezbędnych do realizacji budowy,- rozliczanie budowy pod względem ekonomicznym.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, mechanika),- bardzo dobra znajomość j. angielskiego,- posiadanie uprawnień budowlanych,- minimum pięć lat doświadczenia na stanowisku kierownika budowy,- gotowość do podjęcia pracy w Norwegii (kontrakt na czas trwania realizacji budowy - 16 miesięcy z możliwością zjazdu do kraju co 3 miesiące), - umiejętność kierowania zespołem ludzi,- umiejętność prowadzenia negocjacji,- umiejętność koordynacji robót budowlanych,- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,- zdolności analitycznego myślenia.

Oferujemy

Pracę w Norwegii (kontrakt na czas trwania realizacji budowy - 16 miesięcy z możliwością zjazdu do kraju co 3 miesiące).