Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Kierownik Budowy (HVACR)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5613 dni temu

Ogłoszenie numer: 60180, z dnia 2009-03-11

Klinet Banku Danych o Inżynierach - firma z branży instalacji klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3731-08

Opis stanowiska

- zarządzanie dostawami komponentów dla inwestycji - wybór podwykonawców, nadzór nad ich pracą - nadzór nad pracami montażowymi i serwisowymi (strona techniczna i finansowa) - przygotowanie i nadzór nad harmonogramem prac oraz budżetem budowy - prowadzenie dziennika budowy i wszelkiej korespondencji - odbiór inwestycji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (bądź w trakcie; preferowana ochrona środowiska, inżynieria środowiska ze specjalnością ogrzewnictwo i klimatyzacja, chłodnictwo, automatyka etc.) - doświadczenie i niezbędna wiedza w prowadzeniu robót z zakresu instalacji i klimatyzacji - 2 lata - uprawnienia kierownika budowy i robót instalacyjnych (preferowane) - prawo jazdy kat. B - duża asertywność i pewność siebie - umiejętność dobrej organizacji pracy na budowach - przyjmowanie osobistej odpowiedzialności - samodzielność - dążenie do rezultatów

Oferujemy

- wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa - prywatna opieka medyczna - szkolenia produktowe i inne