Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca C+e

Prowork
Wielka Brytania, Północna Anglia
praca stacjonarna
6887 dni temu

Ogłoszenie numer: 13579, z dnia 2005-10-07

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Północna Anglia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: północna Anglia Obowiązki: transport/dostawa produktów dla sieci supermarketów

Wymagania

Wymagania: dobra znajomość angielskiego, doświadczenie jako kierowca C+E, w tym doświadczenie na międzynarodowych trasach, sprawność fizyczna.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: kontrakt 6-miesięczny z możliwością przedłużenia, wyjazd 5. listopada br.