Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Key Project Manager (telekomunikacja)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6800 dni temu

Ogłoszenie numer: 16859, z dnia 2005-12-14

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa korporacja z branży telekomunikacyjnej w związku z internsywnym rozwojem w Polsce poszukuje kandydatów na kluczowe stanowiska do nowego projektu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1519-05

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktu z klientem biznesowym - wybór i współpraca z regionalnymi kierownikami projektów- ustalanie priorytetów i koordynacja projektów i grup projektowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane telekomunikacja- znajomość telekomunikacyjnego prawa budowlanego - uprawnienia budowlane w telekomunikacji - kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów telekomunikacyjnych- doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami- biegła znajomość języka angielskiego- dobra znajomość MS Office oraz AutoCad- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów- umiejętności organizacyjne- umiejętności analityczne- prawo jazdy.

Oferujemy

- rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku- atrakcyjne warunki zatrudnienia.