Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania
KELNER; KELNERKA

Pro-Staff
Hiszpania, WYSPY KANARYJSKIE
praca stacjonarna
6375 dni temu

Ogłoszenie numer: 28115, z dnia 2007-04-05

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b.

Miejsce pracy: Hiszpania, WYSPY KANARYJSKIE

Nr Ref.: CASTING KELNER

Opis stanowiska

Kelner,kelnerka -obsługuje gości hotelowych w nadmorskich restauracjach, barach, itp. -pracuje w międzynarodowym zespole -wymagane jest doświadczenie w zawodzie -dyscpozycyjność - praca na zmiany

Wymagania

Wiek 18-40 lat Języki obce Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Komunikatywność,miła aparycja.

Oferujemy

-Zarobki od 900 Euro netto miesięcznie-już bez potrąceń! -Zakwaterowanie i wyżywienie pracownika jest zapewnione przez pracodawcę!!!! -Kontrakty 3-4 lub 6 miesięczne Rozpoczęcie pracy od kwietnia-czerwca 2007. NABLIŻSZE SPOTAKNIE Z PRACODAWCĄ ORAZ CASTING JUŻ 01 KWIETNIA 2007 W CZĘSTOCHOWIE. OSOBY ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM W CASTINGU PROSONE SA O WYSŁANIE CV Z DOPISKIEM "CASTING KELENRKA"