Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Kelner/kelnerka

Prowork
Wielka Brytania, Szkocja
praca stacjonarna
6657 dni temu

Ogłoszenie numer: 19705, z dnia 2006-04-25

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Szkocja

Opis stanowiska

Pracodawca : rodzinny hotel i restauracja ulokowany w rejonie nadmorskim w Szkocji.Oferowana praca w restauracji na stanowisku kelner/kelnerka. Kontrakt roczny od zaraz

Wymagania

doswiadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomosc angielskiego. Mozliwość awansu i pracy jako asystent managera restauracji.

Oferujemy

Pracodawca gwarantuje wynagrodzenie 5, 20 funta /godz dodatkowo napiwki oraz bezpłatne wyzywienie i zamieszkanie.