Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Kelner/kelnerka

Prowork
Wielka Brytania, Isle Of Wight
praca stacjonarna
6729 dni temu

Ogłoszenie numer: 18689, z dnia 2006-03-14

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Isle Of Wight

Opis stanowiska

praca w restauracji na stanowisku kelner/kelnerka. Kontrakt od końca kwietnia br. do konca pażdziernika br.

Wymagania

doswiadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomosc Anglielskiego. Gotowosc do wyjazdu do Anglii od konca kwietnia br.

Oferujemy

Pracodawca gwarantuje wynagrodzenie ok. 5, 5 funta /godz dodatkowo napiwki oraz bezpłatne wyzywienie i zamieszkanie.