Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Kamieniarz Belgia
Kamieniarz/Rzeźbiarz ( kamień naturalny)

COVEBO WORK OFFICE
Belgia, Roselare
praca stacjonarna
4131 dni temu

Ogłoszenie numer: 278028, z dnia 2013-05-27

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Belgia, Roselare

Nr Ref.: 34

Opis stanowiska

  • Dla naszego klienta w Belgii, agencja pracy tymczasowej poszukuje doświadczonych kamieniarzy do obróbki granitu i kamienia naturalnego.
  • Praca przy użyciu podstawowych narzędzi do kształtowania kamienia długo, młotek itd.

Wymagania

  • doświadczenia w tego rodzaju pracy,
  • umiejętności posługiwania się dłutkiem/młotkiem
  • znajomości języka obcego,
  • prawa jazdy.

Oferujemy

  • stawkę 8.2 euro netto/h,
  • ubezpieczenie,
  • zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pracę na dłuższy czas.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 9000 PLN