Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Szwecja Glazurnik Szwecja
Kafelkarz (remont łazienek)

Dåderman Bygg Och Badrum
Szwecja, Sztokholm
praca stacjonarna
4008 dni temu

Ogłoszenie numer: 318765, z dnia 2013-09-27

Dåderman Bygg och Badrum to jedna z największych firm remontujących łazienki dla prywatnych klientów w Szwecji.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm

Opis stanowiska

Poszukujemy BARDZO DOKŁADNEGO kafelkarza z długim doświadczeniem kafelkowania łazienek. Praca wykonywana jest w Szwecji w Sztokholmie.
Polega na SAMODZIELNYM remoncie łazienek od podstaw czyli:

  • demontaż
  • wymiana kanalizy
  • wylewka
  • guma
  • kafelkowanie
  • montaż mebli

Wymagania

Mamy BARDZO DUŻE WYMAGANIA co do Twoich umiejętności i dokładności więc jeśli uważasz, że jesteś specjalistą i masz zapał do pracy, oferujemy Ci pracę na bardzo dobrych warunkach.

Obowiązkowo musisz posiadać prawo jazdy.
Wymagana znajomość języka szwedzkiego lub angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

Zobacz jakie łazienki remontowaliśmy: http://www.daderman.se/gallery.aspx?gallery=badrum i jak pracujemy http://www.daderman.se/sidor/badrumsrenoveringstockholm/

Oferujemy

  • wynagrodzenie to 144 koron szwedzkich na godzinę na rękę.
  • płatny urlop
  • samochód firmowy
  • telefon firmowy.
  • możliwość załatwienia zakwaterowania
  • ułatwienia z wyrobieniem szwedzkiego dowodu osobistego oraz pozostałych formalności
  • profesjonalne narzędzia oraz ubranie robocze