Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
IT Administrator

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6800 dni temu

Ogłoszenie numer: 14504, z dnia 2005-12-14

Fideltronik IMEL Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją elektroniczną od 1986 roku. Obecnie firma jest liczącym się w Polsce producentem kontraktowym pakietów elektroniki. Posiada wyodrębnione biuro konstrukcyjno-projektowe. Dla firmy pracuje zespół wyszkolonych handlowców i wyspecjalizowana kadra techniczna do której poszukiwani są obecnie nowi pracownicy.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1570-05

Opis stanowiska

- głównym obowiązkiem będzie wspieranie szefa IT oraz międzynarodowej grupy IT oraz rozwój lokalnej i globalnej struktury IT. Utrzymanie komputerów PC, sieci komputerowej- wsparcie w zakresie hardware-u i software-u PC aby zachować w ciągłości prace stanowisk- wsparcie typu help desk dla aplikacji MS-Office, email, oraz innych aplikacji komercyjnych i wewnątrz firmowych- rozwiązywanie problemów z zakresu sprzętu i oprogramowania PC - tworzenie kopii zapasowych zasobów sieciowych i użytkowników - współpraca z zespołem IT na świecie dla rozwoju strategii IT - współpraca przy planowaniu lokalnego budżetu - wsparcie IT dla wszystkich działów - instalacje i konserwacja oprogramowania na serwerach i komputerach indywidualnych - rejestracja kont użytkowników, ustawień dostępu - konfiguracja nowych i przebudowanych PC - konserwacja systemu email oraz grup emaliowych, etc. - konserwacja serwerów, osprzętu sieciowego oraz współpracy z globalnym IT

Wymagania

- znajomość aplikacji MS Office i innych powszechnie używanych - znajomość sieciowych systemów operacyjnych - znajomość systemów operacyjnych PC - znajomość sprzętu PC -najomość sprzętu i oprogramowania sieciowego włączając serwery, taśmy kopii zapasowych, switch, software diagnostyczny, itp. - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - satysfakcja z pracy z ludźmi -staż lub studia w zakresie technologii IT - ponadprzeciętne zdolności porozumiewania się w j. angielskim - preferowany trening z zakresu business administration - szkolenia w użytkowaniu i przyznawaniu kont w WISie - szkolenia w zakresie klientów i serwerów MS Windows - szkolenia w zakresie zarządzania prawami dostępu w MS Windows Server - szkolenie w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych - szkolenie w zakresie budowy i konfiguracji PC - co najmniej 2 lata na polu technologii IT np.: wsparcie dla użytkowników jako helpdesk, montaż komputerów PC lub administracja ś

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym, międzynarodowym zespole- możliwości rozwoju