Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Izrael
Inzynierowie Lotnictwa

Bluestone Resource Management Ltd
Izrael
praca stacjonarna
5986 dni temu

Ogłoszenie numer: 41917, z dnia 2008-03-25

Firma Bluestone od ponad 10 lat zajmuje sie pozyskiwaniem siły roboczej i specjalistów technicznych oraz szeroko rozumianym technicznym zarządzaniem nieruchomościami na terenie Europy i Bliskim Wschodzie.

Miejsce pracy: Izrael

Nr Ref.: F.ENG.2

Opis stanowiska

Poszukujemy inżynierów lotnictwa rożnych specjalizacji, w szczególności z doświadczeniem przy obliczaniu obciążeń i wytrzymałości materiałów do pracy w Izraelu.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe, co najmniej 5-letnie doświadczenie, znajomość CATIA 5 lub 4,dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Kontrakt na 1 rok z możliwością przedłużenia na 5 lat, pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności i zakwaterowaniu, pracę z najlepszymi specjalistami inżynierii, wynagrodzenie w dolarach amerykańskich (50$ na godz).