Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier

Inżynier

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6159 dni temu

Ogłoszenie numer: 34192, z dnia 2007-09-14

Procter & Gamble jest światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych od 167 lat. Nasze marki sprzedajemy w ponad 150 krajach. Nadrzędnym celem P&G jest dostarczanie produktów najwyższej jakości dla konsumentów na całym świecie. Na polskim rynku oferujemy takie marki jak Pampers, Vizir, Ariel, Blend-a-med., Pantene, Head & Shoulders, Always, Gillette, Duracell. Budujemy naszą organizację od wewnątrz, co oznacza, że nie zatrudniamy na wyższe stanowiska menedżerskie osób spoza niej.

Inżynier

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2697-07

Opis stanowiska

- zarządzanie technikami grupy wsparcia technicznego - zapewnianie wsparcia technicznego dla poszczególnych części linii produkcyjnych - zarządzanie projektami, systemami i transferem technologii- współpraca z innymi fabrykami P&G na świecie

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne zdobyte na kierunkach: automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika, elektryka, mechatronika, mechanika i pokrewne- dobra znajomość języka angielskiego - umiejętność analitycznego myślenia- zdolności przywódcze i gotowość do podejmowania wyzwań

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych- profesjonalny program szkoleń