Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Wsparcia Technicznego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6746 dni temu

Ogłoszenie numer: 17856, z dnia 2006-02-06

CSI Computer Systems for Industry, wiodący dystrybutor systemów automatyki komputerowej funkcjonujący na rynku od 14 lat.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1662-06

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
    - projektowanie systemów komputerowych wraz z prowadzeniem pełnej dokumentacji (dokumentacja wykonawcza, wewnętrzna certyfikacji, dokumentacja dla klienta)- doradztwo w zakresie certyfikacji CE- doradztwo techniczne dla klientów w zakresie techniki komputerowej, komputerów i standardów przemysłowych- serwisowanie kart pamięci Flash i innych produktów SanDisk- serwisowanie komputerów przemysłowych i innych produktów firm Advantech, Axiomtek, SBS, Schroff - kontakt z działami technicznymi dostawców - integracja sprzętowa i programowa systemów komputerów przemysłowych - integracja kaset 19" firmy Schroff - tworzenie oprogramowania bliskiego sprzętu na życzenie klientów (QNX, Linux) - wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych - szkolenia z dziedziny techniki komputerowej - szkolenia wewnętrzne w dziedzinie teleinformatycznej - kompletacja zamówień klienta i przygotowywanie i wysyłka dostaw

Obowiązki drugorzędne:
    - uaktualnianie firmowej strony WWW- prowadzenie magazynu części do integracji (poszukiwania najlepszych Ÿródeł, zakupy, serwis) oraz magazynu produktów serwisowych - pielęgnacja infrastruktury CSI - sieć teleinformatyczna, centrala telefoniczna, Serwer nazw, serwer pocztowy, serwer plików, serwery WWW, serwer oprogramowania ERP - opieka anty-wirusowa, likwidacja awarii sprzętu, archiwizacje - tworzenie do zamieszczania w czasopismach i banerów - tworzenie ulotek dedykowanych- tworzenie zapytań SQL - strony WWW, wewnętrzny system ERP

Wymagania

Niezbędne:
    - dyplom wyższej szkoły technicznej- dobra znajomość architektury i oprogramowania systemowego PC (również Linux), znajomość standardów pamięci FLASH i interfejsów komunikacyjnych - dobra znajomość języka angielskiego - znajomość HTML, PHP, MySQL, MS Office - prawo jazdy kat. B - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, łatwość uczenia się

Dodatkowe atuty:
    - kierunek studiów: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka lub zbliżony - znajomość zagadnień certyfikacji CE - wiedza na temat komputerowych standardów przemysłowych - wiedza z zakresu pamięci masowych - wiedza z zakresu integracji systemów mechaniki 19" - szaf, kaset, obudów - wiedza z zakresu oprogramowania i procedur testowych - wiedza na temat obudów do elektroniki zabezpieczających przed zakłóceniami EMC - znajomość języków programowania C, C++ - znajomość QNX -znajomość systemów operacyjnych typu embedded np.. WIN CE NET, WIN XP Embedded. - wiedza podstawowa z zakresu telekomunikacji, sieci informatycznych, konfiguracji serwisów internetowych (DNS, FTP, e-mail, WWW), zarządzanie bazami danych SyBase, MySQL - obsługa programów graficznych CorelDraw, GIMP, Photoshop, CAD - bardzo dobra znajomość Excel - znajomość zagadnień pozycjonowania stron w wyszukiwarkach- znajomość architektury i programowania PLC - umiejętność tworzenia stron Internetowych - znajomość protokołów transmisji danych - znajomość urządzeń z rynku elektroniki konsumpcyjnej (kart pamięci, odtwarzaczy MP3)

Oferujemy

- pracę w prężnej firmie, w młodym i dynamicznym zespole- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego- pracę na warunkach objętych umową na czas określony- w perspektywie - umowa na czas nieokreślony- pensję podstawową oraz premię zależną od osiąganych wyników