Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Wentylacji (Wsparcia Technicznego)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6526 dni temu

Ogłoszenie numer: 23177, z dnia 2006-09-13

Szwedzko-polska spółka Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym w Grudziądzu, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję najbardziej prężnego producenta i dostawcy urządzeń wentylacyjnych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2084-06

Opis stanowiska

- doradztwo techniczne w zakresie wyrobów oferowanych przez firmę- wsparcie sprzedaży, przygotowywanie ofert- opieka nad grupą produktów tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną- prowadzenie szkoleń dla klientów, instalatorów i projektantów- monitorowanie rynku urządzeń wentylacyjnych, analiza konkurencji

Wymagania

- wykształcenie wyższe, politechniczne w zakresie wentylacji, ogrzewnictwa, ochrony środowiska, inżynierii sanitarnej itp.- wiedza z zakresu wentylacji, budownictwa, również zagadnień związanych z procesem projektowania- umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych, projektów- łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji- rzetelność, dokładność, komunikatywność- wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta- komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

- pracę na pełen etat w centrali firmy po okresie próbnym, stabilność zatrudnienia- szkolenia specjalistyczne, szkolenia językowe- pracę w młodym, dynamicznym i dobrze zorganizowanym zespole inżynierów Działu Technicznego, w międzynarodowym środowisku- możliwość wykorzystania i stałego poszerzania wiedzy inżynierskiej w praktyce dzięki produkcyjnemu profilowi firmy, dostępowi do najnowszych technologii oraz udział w targach branżowych w kraju i zagranicą- atrakcyjne wynagrodzenie i udział w systemie premiowym obowiązującym w firmie, oraz jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu w firmie