Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier w Dziale Serwisu Urządzeń Przemysłowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6749 dni temu

Ogłoszenie numer: 17793, z dnia 2006-02-03

Przedstawicielstwo zagranicznego producenta zautomatyzowanej armatury przemysłowej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1660-06

Opis stanowiska

- serwis urządzeń na obiektach- utrzymywanie kontaktów z klientami firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- prawo jazdy B- dobry angielski- umiejętność analizy usterek na obiekcie- komunikatywność- łatwość nawiązywania kontaktów- minimum 2 lata pracy w lub dla przemysłu

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku- stabilne i jasne warunki zatrudnienia- kontakt z nowoczesną technologią