Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier w Dziale Konstrukcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6646 dni temu

Ogłoszenie numer: 20114, z dnia 2006-05-16

DIEHL Controls Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1844-06

Opis stanowiska

- konstruowanie komponentów z tworzyw sztucznych dla urządzeń gospodarstwa domowego- opracowywanie koncepcji i propozycji nowych rozwiązań- opracowywanie złożeń oraz określanie zapotrzebowania na miejsce- nadzór nad procesem rozwoju od sporządzenia oferty do uruchomienia produkcji seryjnej

Wymagania

- minimum 2-3 lata doświadczeń w obszarze konstruowania komponentów z tworzyw sztucznych - wykształcenie wyższe mechaniczne (budowa maszyn), - doświadczenie w posługiwaniu się oprogramowaniem CAD 3D- doświadczenie konstrukcyjne w zakresie techniki tworzyw sztucznych będzie dodatkową zaletą, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - gotowość do pracy w zespole oraz częstych podróży służbowych

Oferujemy

- ciekawą i rozwijającą pracę w środowisku o międzynarodowych strukturach, - liczne szkolenia krajowe i zagraniczne- możliwość nauki języków obcych (angielski i niemiecki) - atrakcyjne wynagrodzenie- możliwość awansu