Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier w Dziale Konstrukcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6696 dni temu

Ogłoszenie numer: 18986, z dnia 2006-03-28

DIEHL Controls Polska - producent podzespołów elektronicznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1760-06

Opis stanowiska

- konstruowanie komponentów z tworzyw sztucznych dla urządzeń gospodarstwa domowego- opracowywanie koncepcji i propozycji nowych rozwiązań- opracowywanie złożeń oraz określanie zapotrzebowania na miejsce- nadzór nad procesem rozwoju od sporządzenia oferty do uruchomienia produkcji seryjnej

Wymagania

- wykształcenie wyższe mechaniczne (budowa maszyn)- doświadczenie w posługiwaniu się oprogramowaniem CAD 3D- doświadczenie konstrukcyjne w zakresie techniki tworzyw sztucznych będzie dodatkową zaletą- komunikatywna znajomość języka angielskiego- gotowość do pracy w zespole oraz częstych podróży służbowych- mile widziani również tegoroczni absolwenci

Oferujemy

- ciekawą i rozwijającą pracę w środowisku o międzynarodowych strukturach- liczne szkolenia krajowe i zagraniczne- możliwość nauki języków obcych (angielski i niemiecki)- atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość awansu