Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Utrzymania Ruchu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6763 dni temu

Ogłoszenie numer: 17484, z dnia 2006-01-20

Grupa WABCO należąca do firmy American Standard Inc. jest wiodącym na świecie producentem układów hamulcowych do pojazdów użytkowych. Nasze produkty dostarczane są do głównych międzynarodowych producentów, istotnie przyczyniając się do rozwoju bezpieczeństwa na drogach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1632-06

Opis stanowiska

- organizacja pracy zespołu mechaników- organizacja pracy warsztatu- nadzór nad magazynem części zapasowych- nadzór nad dokumentacją zespołu Utrzymania Ruchu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka i robotyka (Wydział Elektryczny / Elektronika)- znajomość zagadnień automatyki przemysłowej; programowania sterowników PLC- znajomość podstaw sensoryki- obsługa programów wspomagających projektowanie układów elektrycznych, np. E-Plan lub ELCAD- zdolności organizacyjne, odpowiedzialność- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

- możliwość rozwoju oraz realizacji swoich pomysłów- dobre warunki pracy- koleżeńską atmosferę