Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Technologii Produkcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6202 dni temu

Ogłoszenie numer: 32138, z dnia 2007-08-02

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowy koncern z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2530-07

Opis stanowiska

- rozwiązywanie problemów techniczno-konstrukcyjnych w procesie produkcyjnym- udział w projektowaniu elementów maszyn- wprowadzanie rozwiązań podnoszących wydajność linii produkcyjnej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane - mechaniczne)- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Technologii Produkcji / Procesu (preferowane w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej)- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikację- umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych- umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość AutoCAD- mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy

- możliwości długofalowej współpracy i rozwoju- udział w realizacji nowych projektów produkcyjnych- szkolenia w kraju i za granicą