Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier/Technik Elektryk Utrzymania Budynku

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5352 dni temu

Ogłoszenie numer: 82268, z dnia 2009-11-27

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4036-09

Opis stanowiska

- przeprowadzanie kontroli systemów i instalacji budynkowych w fabryce- podnoszenie jakości świadczonych prac poprzez stosowanie zasad najlepszych praktyk i efektywne wykorzystanie instalacji i sprzętu- uzupełnianie raportów serwisowych i praca z systemem CMMS- współpraca z podwykonawcami

Wymagania

- wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, średnie lub wyższe- doświadczenie w zawodzie w branży przemysłowej, utrzymaniu budynków lub firmach instalatorskich - świadectwo kwalifikacji SEP, eksploatacyjne, min. 1 kV- doświadczenie w utrzymaniu instalacji zarówno elektrycznych jak i mechanicznych- gotowość do podjęcia pracy trzy zmianowej, w systemie ciągłym

Oferujemy

- pracę w firmie będącej światowym liderem min. w obszarze rozwiązań i usług dla utrzymania budynków- rozwój zawodowy i specjalistyczne szkolenia