Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier / Technik Elektronik w Dziale Konstrukcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6701 dni temu

Ogłoszenie numer: 18907, z dnia 2006-03-23

Diehl Controls Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1743-06

Opis stanowiska

- przystosowanie dokumentacji technicznej klienta do standardów naszej firmy- tworzenie prostych PCB layout- tworzenie dokumentacji komponentów elektronicznych- bezpośrednia współpraca z produkcją

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe elektroniczne- komunikatywna znajomość języka angielskiego (j. niemiecki mile widziany) - samodzielność w podejmowaniu decyzji, rzetelność i odpowiedzialność- gotowość do pracy w zespole oraz do częstych podróży służbowych- umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD, SAP, PADS oraz doświadczenie w produkcji wyrobów elektronicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku- liczne szkolenia krajowe i zagraniczne- możliwość doskonalenia znajomości języków obcych (angielski i niemiecki)- umowę o pracę na czas nieokreślony