Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier/ Technik Catia V5 Fachtrainee

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 42757, z dnia 2008-04-15

Chcesz zarabiać do 40 000 EUR/ rocznie? Znasz dobrze język niemiecki ale nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Proponujemy Ci szkolenie w Niemczech, po którym otrzymasz certyfikat oraz ofertę pracy od zaraz jako Konstruktor Catia V5 w Niemczech. Work Service jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, nasz klient, niemiecka firma z siedzibą w Baden WĂźrttemberg/Bayern, zalicza się do wiodących firm na europejskim rynku motoryzacyjnym.www.workservice.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3219-08

Opis stanowiska

- po pozytywnie zakończonym szkoleniu przejmują Państwo szereg zadań w zakresie rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów w branży motoryzacyjnej, lotniczej i budowy maszyn

Wymagania

- ukończone studia politechniczne na kierunku budowa maszyn/ technika pojazdów lub pokrewne. Ewentualnie wykształcenie zawodowe w powyższych kierunkach (technik).- doświadczenie zawodowe nie jest wymagane- podstawowa znajomość systemów 3D/2D CAD mile widziana- dobra znajomość języka niemieckiego- komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana- wysoka motywacja do pracy i nauki, kreatywność, własna inicjatywa, umiejętność pracy w zespole- gotowość do zamieszkania w Niemczech

Oferujemy

- sześciotygodniowy program szkoleniowy Catia V5 w Niemczech potwierdzony wydaniem odpowiedniego certyfikatu - pokrycie kosztów szkolenia oraz zakwaterowania wybranych kandydatów- po pozytywnie zakończonym programie szkoleniowym otrzymujecie Państwo ofertę stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony- pakiet socjalny- bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia na niemieckich warunkach płacowych- możliwość rozwoju zawodowego i pracy dla renomowanych niemieckich przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, lotniczej i budowy maszyn