Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5352 dni temu

Ogłoszenie numer: 82265, z dnia 2009-11-27

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4039-09

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski- utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami- realizowanie planów sprzedaży i polityki handlowej firmy- prowadzenie rozmów handlowych- proponowanie klientom oferowanych rozwiązań technicznych- przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, analiz rynku- pilotowanie projektów inwestycyjnych w największych firmach w Polsce

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi- szerokie kontakty wśród inwestorów branżowych- mile widziana znajomość języków obcych - angielski, niemiecki- aktywność i skuteczność w działaniu - potwierdzona sukcesami- duża motywacja do osiągania wyników- umiejętność budowania bliskich relacji z klientami- samodzielność i odpowiedzialność- gotowość do odbywania częstych podróży służbowych- prawo jazdy kategorii B - poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym

Oferujemy

- stałą, ciekawą pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie- atrakcyjne wynagrodzenie- narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy- szkolenia techniczne i handlowe