Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5786 dni temu

Ogłoszenie numer: 50625, z dnia 2008-09-19

Firma Codico http://www.codico.com jest renomowanym dystrybutorem wysokiej klasy elementów elektronicznych między innymi takich producentów jak Atmel, Conexant, Emerson, TDK, Rubycon, FCI, Power Integrations, Hirose. Firma poszukuje pracownika do swojego polskiego oddziału.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3637-08

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych i obsługę dotychczasowych klientów- sporządzanie ofert handlowych- doradztwo techniczne klientom- realizacja założonych planów sprzedaży- po wstępnym przeszkoleniu, możliwa praca z domu na terenie całej Polski

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu elektroniki lub elektrotechniki- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- dobra znajomość języka angielskiego- zorientowanie na cel i konsekwencja w dążeniu do jego realizacji- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu- prawo jazdy kat.B- gotowość do częstych podróży służbowych- doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne finansowo warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji- dostęp do najnowszych technologii- szkolenia oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy