Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 38779, z dnia 2008-01-15

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma handlowa z doświadczeniem w branży urządzeń kontrolno-pomiarowych, narzędzi i obrabiarek do obróbki skrawaniem.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2978-07

Opis stanowiska

- początkowo wsparcie, a w późniejszym okresie samodzielna praca- sprzedaż narzędzi do obróbki uzębień- opieka nad dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów- prowadzenie prezentacji produktów i urządzeń- doradztwo techniczne dla klientów- przygotowanie zapytań do partnerów zagranicznych i wyjaśnienia techniczno-handlowe- ustalanie warunków handlowych, przygotowywanie ofert- negocjacje i rozmowy techniczno-handlowe z klientami- przygotowywanie raportów w j. niemieckim- obsługa zamówień (dokumenty, wyjaśnienia techniczne, koordynacja uruchomień i serwisu)

Wymagania

- wykształcenie techniczne, preferowane: mechanika- komunikatywna znajomość języka niemieckiego- znajomość zagadnień technicznych związanych z mechaniką i obróbką skrawaniem- mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą- zdolności organizacyjne- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- gotowość do częstych wyjazdów- prawo jazdy

Oferujemy

- samochód służbowy do dyspozycji pracownika na czas wyjazdu- laptop- telefon komórkowy- grupowe ubezpieczenie NW- atrakcyjne wynagrodzenie- szkolenia w kraju i za granicą