Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6332 dni temu

Ogłoszenie numer: 27709, z dnia 2007-03-26

Oddział międzynarodowej firmy, producenta urządzeń dla przemysłu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2451-07

Opis stanowiska

- bieżąca penetracja rynku- pozyskiwanie klientów i sprzedaż urządzeń- bieżące raportowanie do przełożonego- udział w wystawach branżowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe, techniczne- płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie- umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów- duża samodzielność w pracy i zapał w dążeniu do celu- kilkuletnie doświadczenie handlowe w przemyśle- umiejętność identyfikowania się z celami firmy- ukierunkowanie na realizację zadań- rzetelność i komunikatywność- wysoka kultura osobista- prawo jazdy kat B- doświadczenie w sprzedaży do przemysłu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego- samochód służbowy i narzędzia biurowe- pracę w międzynarodowej organizacji- atrakcyjne warunki wynagrodzenia- cykl szkoleń i treningi