Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6611 dni temu

Ogłoszenie numer: 20913, z dnia 2006-06-20

Klient Banku Danych o Inżynierach. Światowy lider wśród producentów resorów pneumatycznych. Firma prężnie rozwijająca się w Polsce.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1702-06

Opis stanowiska

- bieżąca analiza otoczenia rynkowego, konkurencji, klientów, partnerów, nowych technologii- kontakt z klientem - sprzedaż produktów - realizacja planu sprzedaży w Europie- udział w przygotowywaniu ofert, ich prezentacji i negocjacjach - udział w organizacji targów- kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz - ścisła współpraca z odziałem w Londynie

Wymagania

- wykształcenie wyzsze techniczne (preferowane kierunki: budowa maszyn, automatyka)- min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- preferowane doświadczenie w pracy w przemyśle motoryzacyjnym - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- interesującą pracę w międzynarodowym środowisku- duże możliwości rozwoju- dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie- wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom