Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6685 dni temu

Ogłoszenie numer: 19203, z dnia 2006-04-07

Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o. www.enviro-chemia.pl. Jesteśmy czołową europejską grupą przedsiębiorstw oferującą cieszące się międzynarodową renomą rozwiązania w zakresie inżynierii ścieków, wody i obiegów zamkniętych w przemyśle. Posiadamy 35-letnie doświadczenie zdobyte przy realizacji ponad 8500 instalacji do obróbki ścieków w ponad 30 krajach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1774-06

Opis stanowiska

- wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami- przygotowywanie ofert technologicznych i handlowych- współpracę z działami projektowania, realizacji projektów i serwisu- wyszukiwanie, organizację i promocję firmy na branżowych imprezach targowych i konferencjach

Wymagania

- wykształcenie wyższe w dziedzinie oczyszczania ścieków (preferowany Inżynier)- znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Access)- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w mowie i piśmie- samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę- wysoka motywacja do pracy w sprzedaży i rozwinięte zdolności interpersonalne- skuteczność w działaniu i nastawienie na sukces- wysoka dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat. B.

Preferowane osoby z:- znajomością branży ścieków przemysłowych w Polsce- doświadczeniem w sprzedaży B2B na podobnym stanowisku

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagrodzeń- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, młodym zespole- specjalistyczne szkolenia- przyjazne miejsce pracy- samochód służbowy oraz pełen pakiet narzędzi niezbędnych na tym stanowisku