Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży Maszyn Budowlanych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5390 dni temu

Ogłoszenie numer: 80018, z dnia 2009-10-20

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4008-09

Opis stanowiska

- sprzedaż maszyn budowlanych dla kopalni - prowadzenie rozpoznania potrzeb rynkowych w zakresie sprzedaży maszyn budowlanych - utrzymanie stałych kontaktów z obecnymi klientami oraz zdobywanie nowych - udział w targach krajowych i zagranicznych - przygotowywanie raportów i planów sprzedaży dla koordynatora sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie techniczne - znajomość specyfiki pracy w kopalniach - doświadczenie w sprzedaży sprzętu budowlanego i maszyn - znajomość klientów (przemysł wydobywczy) w obsługiwanych regionach - dobra znajomość języka angielskiego - dobra organizacja pracy i komunikatywność - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- narzędzia pracy - pakiet socjalny w tym opieka medyczna - rozwój zawodowy w środowisku korporacyjnym - szkolenia w kraju i zagranicą