Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży - Handlowiec

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6745 dni temu

Ogłoszenie numer: 17886, z dnia 2006-02-07

Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej MERATRONIK S.A. Warszawa. Firma istnieje od 1954 roku www.meratronik.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1666-06

Opis stanowiska

- dystrybucja elektronicznego sprzętu kontrolno - pomiarowego- obsługa zagranicznych dostawców- pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowana elektronika, specjalność radiokomunikacja, telekomunikacja, aparatura kontrolno - pomiarowa- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wszystkie nowoczesne narzędzia pracy i płacy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stanowiska pracy