Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Sprzedaży ds. Systemów Instalacyjnych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5971 dni temu

Ogłoszenie numer: 41682, z dnia 2008-03-19

Część koncernu będącego światowym liderem w dziedzinie rozdziału energii i sterowania przemysłowego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3177-08

Opis stanowiska

- realizacja polityki handlowej i założonych celów budżetowych poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z firmami projektowymi, wykonawczymi i inwestorami sektora budownictwa przemysłowego i komercyjnego- pozyskiwanie zamówień- przygotowywanie ofert, akcji promocyjnych- prowadzenie negocjacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - preferowana elektrotechnika- co najmniej dwuletnie doświadczenie handlowe, w pokrewnej branży oraz we współpracy z klientem inwestycyjnym- znajomość rynku inwestycji przemysłowych i budownictwa komercyjnego w zakresie systemów instalacji- znajomość osprzętu elektroinstalacyjnego, okablowania strukturalnego, materiałów i systemów instalacyjnych, automatyki budynków- komunikatywna znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży- szkolenia