Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Specjalista ds. Pneumatyki

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6793 dni temu

Ogłoszenie numer: 16834, z dnia 2005-12-21

Klient Banku Danych o Inżynierach, wyłączny przedstawiciel na Polskę światowego producenta urządzeń do przetłaczania i sprężania gazów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1558-05

Opis stanowiska

- sporządzanie ofert techniczno- handlowych- doradztwo techniczne.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, technika instalacyjna, pneumatyka)- dobra znajomość języka niemieckiego- mile widziana znajomość języka angielskiego- wiedza z zakresu pneumatyki - samodzielność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- szkolenia zagraniczne- rozwój zawodowy- pracę stacjonarną w biurze warszawskim.