Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Specjalista ds. Niezawodności

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5845 dni temu

Ogłoszenie numer: 47197, z dnia 2008-07-23

W związku z dynamicznym rozwojem Engineering Design Center (EDC), biura konstrukcyjno-projektowego będącego wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukujemy inżynierów do pracy na stanowisku: Inżynier Specjalista ds. Niezawodnościwww.edcpolska.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3387-08

Opis stanowiska

- monitorowanie, analizy, prognozowanie niezawodności i/lub planowanie eksploatacji

Wymagania

- ukończone studia wyższe o kierunkach mechanicznych lub pokrewnych - umiejętności w zakresie niezawodności i statystyki, doświadczenie będzie dodatkowym atutem - pożądana znajomość baz danych i metod przetwarzania informacji- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - bardzo dobra organizacja pracy - komunikatywność - umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

- zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie - nowoczesne narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę - możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery - skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami