Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Finlandia
Inżynier Spawalnictwa

Personnel Collage BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Finlandia
praca stacjonarna
6323 dni temu

Ogłoszenie numer: 30883, z dnia 2007-06-29

Naszym klientem jest międzynarodowe konsorcjum firm energetycznych realizujące INWESTYCJE Z ENERGETYKI ATOMOWEJ w krajach skandynawskich.

Miejsce pracy: Finlandia

Nr Ref.: ISB/0806/07

Opis stanowiska

Zadania: - zarządzanie zespołami spawaczy i monterów, - planowanie, motywowanie, kontrola wykonywania i jakości prac - raportowanie i udział w koordynowaniu prac spawalniczych i montażowych z innymi zespołami wykonawczymi.

Wymagania

- wykształcenie inżynierskie (energetyka, metalurgia, spawalnictwo), - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza w zespołach spawalniczych, - certyfikat EWT, - dobra znajomość j. angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy

- b. dobre warunki pobytowe, świadczenia socjalne (także dla rodziny w Polsce), specjalną opiekę lekarską, pokrycie kosztów wyjazdów do Polski, - wynagrodzenie na poziomie 3000 EU netto, - umowę na okres ok. 3–5 lat z możliwością przedłużenia.