Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5531 dni temu

Ogłoszenie numer: 66968, z dnia 2009-06-01

Klient Banku Danych o Inżynierach. Działająca od kilkunastu lat firma zajmująca się dystrybucją i serwisem aparatury medycznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3835-09

Opis stanowiska

- instalacje diagnostycznej aparatury medycznej, głównie systemów RTG - usługi serwisowe w siedzibie klienta - wyjazdowy charakter pracy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: elektronika, biomedycyna - doświadczenie w serwisie diagnostycznej aparatury medycznej (w tym systemów RTG) - dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z producentami aparatury, szkolenia) - znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej - gotowość do częstych wyjazdów - prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

- liczne szkolenia zawodowe - niezbędny sprzęt do pracy