Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6174 dni temu

Ogłoszenie numer: 33088, z dnia 2007-08-30

Klient Banku Danych o Inżynierach - producent maszyn do produkcji żywności.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2752-07

Opis stanowiska

- nadzór nad uruchomieniem maszyn i linii technologicznych dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego u klientów na terenie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki- naprawa maszyn i instalacji- modyfikacje oprogramowania systemów sterujących- utrzymywanie kontaktów z klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechatronika, automatyka, mechanika, budowa maszyn)- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- mile widziani absolwenci lub osoby z doświadczeniem w pracy w serwisie- wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki oraz pneumatyki- doświadczenie w obsłudze instalacji elektrotechnicznych- gotowość do częstych, kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych- samodzielność- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- umowę o pracę- szkolenia w siedzibie firmy w Niemczech