Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Serwisu (chłodnictwo przemysłowe)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5791 dni temu

Ogłoszenie numer: 49431, z dnia 2008-09-15

Klient Banku Danych o Inżynierach, jeden z największych dostawców produktów, systemów i serwisu m. in. w branży chłodnictwa przemysłowego.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3358-08

Opis stanowiska

- obsługa serwisowa klientów z sektora chłodnictwa przemysłowego poprzez nadzór serwisowy nad istniejącymi urządzeniami i instalacjami- uruchamianie i wdrażanie nowych projektów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (chłodnictwo i klimatyzacja lub pokrewne)- kilkuletnie doświadczenie w doradztwie technicznym lub serwisie urządzeń chłodniczych- bardzo dobra znajomość rynku (produktów i branży) chłodnictwa przemysłowego- uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji- komunikatywna znajomość języka angielskiego- zdolności interpersonalne, komunikatywność- umiejętność oceny potrzeb klienta, negocjacji- dokładność, wnikliwość, skrupulatność- zdolności organizacyjne i samodzielność- zaangażowanie i odpowiedzialność- prawo jazdy kat B- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

- cykliczne szkolenia z zakresu doskonalenia zawodowego oraz odnawiania uprawnień