Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Serwisowy w Dziale Higieny Szpitalnej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5789 dni temu

Ogłoszenie numer: 49519, z dnia 2008-09-16

Klient Banku Danych o Inżynierach, wyłączny przedstawiciel na Polskę grupy światowych liderów w branży produktów medycznych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3597-08

Opis stanowiska

- montaż, uruchomienie myjni, dezynfektorów, sterylizatorów i innego sprzętu w centralnej sterylizatorni- szkolenia, przeglądy, naprawy

Wymagania

- wiedza z zakresu układów ciśnieniowych, pomp, techniki zaworowej, mechaniki i elektronicznych systemów sterowania (sterowniki)- szybkość reakcji, skuteczność działania, rzetelność i wiarygodność- umiejętność czytania dokumentacji technicznej sprzętu oraz budowlanej w zakresie instalacji serwisowanego sprzętu- dobry poziom języka angielskiego- mile widziane doświadczenia w pracy serwisowej, a szczególnie w dziedzinie mycia, dezynfekcji i sterylizacji w szpitalach- odpowiedzialność- sumienność- umiejętność współpracy z Klientami i współpracownikami- empatia- skrupulatność w dokumentowaniu działalności- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia- możliwość ciągłego rozwoju oraz zdobywania wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych - dobrą organizację pracy własnej- dobre warunki współpracy- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy