Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
inżynier serwisowy i koordynator do spraw elektryki

WADKIN GROUP LTD
Wielka Brytania, leicester
praca stacjonarna
6272 dni temu

Ogłoszenie numer: 30310, z dnia 2007-06-13

WADKIN GROUP LTD jest firmą specjalizujacą się w produkcji , sewisie i dostarczaniu masszyn stolarskich.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, leicester

Opis stanowiska

Idealny kandydat na stanowisko Inżyniera Serwisowego będzie zajomował sie serwisowaniem i naprawą maszyn.Natomiast kandydat na stanowisko Koordynatora do spraw Elektryki będzie pośredniczył pomiędzy Klientami firmy a Inżynierami Serwisowymi.

Wymagania

Kandydat na stanowisko Inżyniera Serwisowego powinien posiadac przynajmniej 3letnie doswiadczenie jako inżynier mechaniki a także dysponowac dyplomem z dziedziny Inzynierii.Natomiast osoba ubiegajaca sie o stanowisko Koordynatora do spraw elektryki powinna posiadać kwalifikacje w dziedzinie elektryki a takżę znac obsługę komputera.Dodatkowo kazdy z kandydatów powinien płynnie mówić i pisać po angielsku a także posiadać prawo jazdy.

Oferujemy

Firma WADKIN GROUP LTD oferuje wynagrodzenie w kwocie 17.000 funtów rocznie.