Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier R&D

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6007 dni temu

Ogłoszenie numer: 40005, z dnia 2008-02-12

„NSG Group, której częścią jest firma Pilkington to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 34000 pracowników. W chwili obecnej do zespołu R&D, pracującego na rzecz Globalnej organizacji Pilkington Automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:”

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3096-08

Opis stanowiska

- osoby pracujące na tym stanowisku będą członkami międzynarodowego zespołu, którego działania będą się koncentrowały na wsparciu doskonalenia procesów produkcji. Celem tych działań jest planowanie rozwoju tych procesów, analiza i interpretacja wyników badań, rekomendacja działań doskonalących i wsparcie wdrożenia w celu osiągnięcia poprawy wskaźników produkcyjnych, a ponadto rozwiązywanie niestandardowych problemów technicznych dla istniejących oraz nowo-wdrażanych technologii i produktów - zakres odpowiedzialności będzie obejmował podniesienie efektywności linii produkcyjnych oraz skrócenie czasu wprowadzania nowych wyrobów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to: Mechanika, Robotyka, Fizyka lub Fizyka Chemiczna oraz Inżynieria Materiałowa- doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym- umiejętność myślenia analitycznego- innowacyjność w rozwiązywaniu problemów- silna orientacja na cele przy zachowaniu standardów- wysokie zdolności interpersonalne i otwartość na pracę zespołową- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- gotowość do częstych podróży - biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym zespole - cykl zagranicznych szkoleń wprowadzających - częste podróże do innych zakładów Grupy- możliwość dalszego rozwoju zawodowego