Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Projektu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5951 dni temu

Ogłoszenie numer: 42525, z dnia 2008-04-08

Oddział międzynarodowej firmy Boccard Enterprises działającej w 20 krajach z centralą we Francji. Dostawca rozwiązań technologicznych i technicznych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego w zakresie urządzeń oraz instalacji procesowych oraz kompleksowy wykonawca prefabrykacji i budowy rurociągów przemysłowych dla przemysłu energetycznego, petrochemicznego, chemicznego oraz produkcyjnego.www.boccard.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3216-08

Opis stanowiska

- tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla instalacji procesowych - tworzenie specyfikacji technicznej - dobór materiałów, urządzeń, komponentów, rozwiązań technicznych- zbieranie i konsultowanie ofert- umiejętność kosztorysowania i przygotowywania ofert

Wymagania

- znajomość obsługi komputera - znajomość AUTOCAD- znajomość języka angielskiego / komunikatywna - umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

- możliwości rozwoju zawodowego- atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do osiągalnych wyników- pracę w międzynarodowym środowisku- atrakcyjne szkolenia zawodowe