Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Projektu / Project Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6721 dni temu

Ogłoszenie numer: 18461, z dnia 2006-03-03

UL International - światowy lider na rynku testowania i certyfikacji produktów. Firma założona ponad 100 lat temu w Chicago, USA. Obecnie posiadająca przedstawicielstwa na całym świecie, w tym w 12 krajach europejskich. www.ul.com, www.ul-europe.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1708-06

Opis stanowiska

- analiza produktów pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa- badania i testy na zgodność z normami bezpieczeństwa- przygotowywanie dokumentacji technicznej- współpraca z laboratorium i działem obsługi klienta- aktywna współpraca z innymi działami firmy, głównie za granicą

Wymagania

- biegła znajomoścć języka angielskiego w mowie i piśmie - niezbędne- wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika lub pochodne)- dobra znajomość pakietu MS Office i Lotus Notes- doświadczenie w badaniu lub projektowaniu sprzętu komputerowego, zasilaczy lub osprzętu przemysłowego (ITE, UPS, ICE equipment or power supplies experience) mile widziane- umiejętność samodzielnego działania i operatywności, jak również pracy w zespole - znajomość procesów certyfikacji dużym plusem- preferowane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym - gotowość do częstych podróży zagranicznych

Oferujemy

- perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej firmy- udział w atrakcyjnych projektach międzynarodowych- dostęp do najnowszej technologii- możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami- dobre wynagrodzenie