Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Projektów

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5341 dni temu

Ogłoszenie numer: 82913, z dnia 2009-12-07

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4106-09

Opis stanowiska

- projektowanie instalacji technologicznych w branży spożywczej - przygotowywanie kwotowań we współpracy z działem sprzedaży - dokonywanie odbiorów instalacji u Klientów - budowanie satysfakcjonujących relacji z aktualnymi i potencjalnymi Klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, kierunki przetwórstwo żywności, inżynieria chemiczna i procesowa - doświadczenie w projektowaniu instalacji procesowych w branży spożywczej - znajomość programu AutoCad 2D i 3D - dobra znajomość języka angielskiego - dobra organizacja pracy - umiejętność pracy zespołowej - gotowość do częstych podróży służbowych - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- zdobycie ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie - 10 miesięczny kontrakt