Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier/ Projektant Instalacji i Aparatury Górniczej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5923 dni temu

Ogłoszenie numer: 43754, z dnia 2008-05-06

Nasz klient jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm inżynieryjnych i budowlanych na świecie. Będąca własnością prywatną firma obchodzi 110 lat swojego istnienia w 2008 roku. Siedziba główna znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W 40 oddziałach na całym świecie pracuje ponad 40,000 pracowników umysłowych. W grudniu 2007 firma otworzyła biuro w Warszawie, który stanie się jednym z głównych centrów inżynierskich firmy w Europie. Spośród wielu gałęzi przemysłu, na których rzecz firma świadczy usługi znajduje się przemysł wydobywczy i hutniczy (mining and metals). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma stała się niekwestionowanym liderem tego segmentu realizując setki dużych projektów, na 6 kontynentach. Więcej informacji na www.fr.net.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3297-08

Opis stanowiska

- dokonywanie obliczeń pomiarowych instalacji- ocena i sprawdzanie diagramów aparatury i instalacji- sporządzanie dokumentacji projektowej- sporządzanie wytycznych dla instalacji rurowych- dokonywanie wstępnych kalkulacji wytrzymałości- dokonywanie obliczeń pomiarowych dla skrzyń nośnych, pomp i płuczek korytowych - tworzenie całościowej dokumentacji, zapotrzebowania materiałowego, oceny technicznej urządzeń takich jak pompy, płuczki korytowe itd.

Wymagania

- znajomość procesów projektowania instalacji rurowych w PDS- znajomość zagadnień odstawy urobku - doświadczenie w dokonywaniu obliczeń wytrzymałościowych- bardzo dobre zdolności interpersonalne- zdolność do pracy w zespole- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji - pakiet świadczeń socjalnych - możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego - możliwość pokrycia kosztów zakwaterowania dla osób spoza regionu