Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
INZYNIER PROJEKTANT_GEOLOG

Polish Personnel
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6274 dni temu

Ogłoszenie numer: 30236, z dnia 2007-06-11

Polish Personnel jest polsko - agnielska agencja posrednictwa pracy zlokalizowana w poludniowo - wschodniej Anglii w hrabstwie Suffolk. Specjalizujemy sie w rekrutancji inzynierow, technikow jak rowniez kadry z zakresu transportu i gastronomii. Naszymi klientami sa zarowno duze, wiodace firmy na rynku UK (Halcrow, UPS, CharlesGee) jak rowniez male firmy, prowadzace biznes rodzinny (Martech, Thorpeness Hotel). Naszym kandydatom zawsze asekurujemy podczas relokalizacji do UK, pomagamy zorganizowac zakwaterowania oraz niezbedne formalnosci. Za swiadczone uslugi NIE pobieramy zadnych oplat.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Udzial w projektach budowlanych konstrukcji stalowych, zelbetonowych i drewnianych lub jako geolog doswiadczenie w testach laboratoryjnych zwiazanych z wykopami poglebianymi, tunelami lub podziemnymi nasypami.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów o różnym stopniu doświadczenia zawodowego w konstrukcjach typu: tunele, drogi kolejowe, mosty i inne obiekty budowlane. Jak rowniez geologow - wiertaczy z doswiadczeniem w wykopach podziemnych

Oferujemy

Zarobki ƒ18,000 – ƒ45,000 rocznie, atrakcyjny pakiet socjalny i wspaniale warunki do dalszego rozwoju kariery zawodowej