Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Produktu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 51993, z dnia 2008-10-27

SVENSKA FÖNSTER jest szwedzką firmą należącą do duńskiego holdingu DOVISTA. Już przeszło 60 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją okien i systemów pionowych. Wykorzystuje unikalne, nowoczesne konstrukcje będące połączeniem drewna i aluminium. Swoją działalność opiera na trzech podstawowych filarach: przyjazna dla środowiska i energooszczędna produkcja oraz wysoka jakość we wszystkich obszarach. Ze względu na ciągły rozwój rynkowy w 2007 roku powstała w Polsce nowoczesna fabryka okien SF Polska, położona w „wiosce okiennej” w miejscowości Wędkowy k Tczewa, obok istniejących już firm Rationel i Velfac.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3672-08

Opis stanowiska

- nadzór techniczny nad całym portfolio wyrobów- nadzór nad dokumentacją wyrobów - koordynowanie procesu wprowadzania zmian konstrukcyjnych - tworzenie i modyfikacja dokumentacji w programach CAD - wsparcie techniczne w zakresie doboru odpowiednich materiałów i narzędzi produkcyjnych - uczestnictwo w projektach ciągłego doskonalenia (FMEA, Kaizen, SMED itd.)

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym- bardzo dobra znajomość środowisk CAD (również 3D)- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole- bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i dokładność- znajomość mechaniki i technologii obróbki drewna będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilną pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi, którzy angażując się w jakość pracy tworzą kulturę wzajemnego szacunku i zrozumienia- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji