Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Produktu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5787 dni temu

Ogłoszenie numer: 49929, z dnia 2008-09-18

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma jeden z największych światowych producentów rozwiązań izolacyjnych (wełna szklana, mineralna, docieplenia, elewacje).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3611-08

Opis stanowiska

- rozwój nowych produktów i udoskonalanie istniejących- zarządzanie procesem certyfikacji oraz badań testowych- przygotowanie materiałów informacyjnych dla Klientów oraz Partnerów firmy- bieżącą analizę potrzeb rynkowych- współpracę z działami Produkcji, Sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie techniczne (preferowane budownictwo lub architektura)- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- doświadczenie w zarządzaniu produktem oraz sprzedaży mile widziane- umiejętności analityczne

Oferujemy

- ciekawą, ambitną pracę- możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji- atrakcyjne wynagrodzenie