Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Inżynier Produkcji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6139 dni temu

Ogłoszenie numer: 35260, z dnia 2007-10-04

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma będąca dostawcą instrumentów kontroli i pomiaru dla przemysłu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2654-07

Opis stanowiska

- stałe wsparcie i udoskonalanie procesów produkcyjnych- identyfikowanie i prowadzenie projektów zwiększających wydajność produkcji, jakość, bezpieczeństwo, itp- przewidywanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych- rozwój nowych komórek produkcyjnych, narzędzi, instrukcji pracy oraz przeprowadzanie szkoleń w tym zakresie - ocena i implementacja nowych technologii procesu oraz urządzeń- stała współpraca z innymi działami firmy- koordynacja budowy prototypów- kierowanie implementacją Change Notes i koncesji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - minimum 2 lata doświadczenia w branży elektromechanicznej (lub pokrewnej) na podobnym stanowisku- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego- doświadczenie we współpracy z podwykonawcami - znajomość technik kontroli jakości takich jak SPC, Six Sigma i FMEA - znajomość technik Lean Manufacture, Kaizen, Kanban i metodologii 5S- dobra znajomość obsługi komputera (AutoCad LT)- umiejętność ustalania priorytetów- zdolności rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

- stałą pracę w rozwijającej się na polskim rynku międzynarodowej firmie